1xbet SK bonus 100%

Stávková kancelária 22bet

22bet stávky Stávková kancelária 22bet ponúka hráčom veľmi pestrú škálu rôznych možností zábavy. V následujúcej recenzii sa na ňu pozrieme podrobnejšie.

O 22bet

Stávková kancelária 22bet svoju činnosť začala v roku 2007. Oficiálne je zaregistrovaná, podobne ako mnoho iných poskytovateľov v tomto odbore, na Cypre, jedná sa však o spoločnosť, ktorá vznikla pôvodne v Rusku. Táto značka patrí momentálne pod spoločnosť Marikit Holdings.

V roku 2017 svoje služby rozšírila aj do sveta online, vďaka tomu sa sprístupnila väčšiemu počtu hráčov nielen vo východnej Európe. Nutne došlo tiež ku vzniku radu jazykových mutácií webových stránok. Celkom ich je v súčasnej dobe zhruba 50.

22bet registrácia – bonus 122% » »

 

Bezpečnosť a licencie

Nemožno zistiť, kým je spoločnosť 22bet oficiálne licencovaná. Tento údaj sa nikde neuvádza, podľa niektorých zdrojov by to malo byť Curacao eGaming. Hoci to nemusí nevyhnutne znamenať, že prevádzkovateľ funguje úplne bez licencie, takže by mohli byť ohrozené vaše peniaze alebo zneužité citlivé údaje, jednoznačne je pre hráča výhodnejšie, keď prevádzkovateľ podrobne popíše, ktorá povolenie na prevádzkovanie svojej činnosti má.

Registrácia

Registrácia je veľmi jednoduchá, požadované informácie nemusíte vôbec vyplňovať, ak sa rozhodnete pre jednoduchšie založenie účtu cez sociálne siete. Tam už svoje osobné údaje zdieľate, možno tak obísť nutnosť ich opätovného vypĺňania.

Ak so svojimi verejnými profilmi inde nechcete účet v kasíne prepájať, v rámci klasickej registrácii budete zadávať meno, priezvisko, krajinu, požadovanú menu, telefónne číslo slúžiace pre zabezpečenie účtu a e-mail, na ktorý vám neskôr príde odkaz pre overenie, že ste si účet zakladali skutočne vy.

Ponuka stávkovej kancelárie

Zahrať si na 22bet môžete kasíno hry, hry v live režime a tiež staviť na športové stávky. Celkom ponúka stávková kancelária 1000 udalostí denne. K dispozícii sú aj online automaty. Relatívne mladá stávková kancelária tak šírou svojich služieb zvláda veľmi dobre konkurovať i starším zavedeným značkám.

V ponuke sú hry od mnohých popredných svetových vývojárskych štúdií, napríklad NetEnt, ale aj Gameplay, Spinmatic alebo 1x2gaming. Živé hry zaisťujú napríklad vývojárske tímy Extreme, Evo, Ezugi alebo Authentic.

Pri športových stávkach si môžete staviť na športy bežné aj tie, ktoré masovo populárne úplne nie sú. Nechýba tak tenis či futbal, ale tiež napríklad aj pozemný hokej. Celkom ich majú priaznivci stávkovania k dispozícii asi štyri desiatky.

V ponuke je tiež viac ako 100 líg, a to vrátane tých veľmi známych ako Anglicko, cez absolútnu exotiku v podobe napríklad ligy sudánskej. Napríklad v minuloročnej sezóne Premier League sa fanúšikovia športového stávkovania mohli tešiť na viac ako 1000 stávkových trhov na zápas.

Zásadný prednosťou, ktorá hovorí pre stávkovú kanceláriu 22bet sú najmä extrémne vysoké kurzy. Využiť môžete všetky základné typy kurzov, teda desatinné, zlomkové čiže anglické aj pre našinca relatívne najmenej blízkej kurzy americkej. Minimálna požadovaná stávka činí 0,20 EUR. Tipovať možno aj jediným kliknutím.

Live stávky

Zanedbateľná nie je ani možnosť tzv. Live stávkovania. V rámci e-športov si môžete staviť na všetky vyššie uvedené, čo znamená celkovo približne 40 rôznych športov.

Live kasíno

Live režim nemôže chýbať ani u kasínových hier. Vďaka tomu si môžete užiť pravú atmosféru kasína s reálnymi krupiérmi rovno u svojho vlastného počítača.

Mobilné kasíno

Tak ako je dnes už u väčšiny stávkových kancelárií štandardom, ani v tomto prípade nechýba možnosť si zahrať alebo staviť nielen prostredníctvom počítača, ale aj vďaka aplikácii v smartfóne. Tá je dostupná štandardne pre Android, iPhone, ale tiež ešte pre Windows Phone.

 

Dostupné platobné metódy

Aktuálne ponúka stávková kancelária celkom zhruba 160 možných spôsobov s tým, že niektoré sú špecifické len pre danú lokalitu. Vopred si tak radšej overte, či je vybraná alternatva vo vašej krajine dostupná.

Vklady sú bez poplatkov, výška minimálneho vkladu činí u väčšiny spôsobov 1 EUR. Výbery väčšinou trvajú len 15 minút, najviac budete čakať rádovo niekoľko hodín. Počítať treba s tým, že realizácia platieb môže byť mierne pomalší v priebehu víkendov.

Stále najpopulárnejšiou možností pre väčšinu ľudí určite zostávajú vklady bežnou platobnou kartou, prípadne prostredníctvom elektronických peňaženiek. Stávková kancelária však umožňuje aj menej známe platobné metódy, dokonca aj platby prostredníctvom kryptomen.

Bonusy

Bonusy sú v kasíne pomerne netradičné. Uvítací bonus totiž miesto celkom obvyklých 100% ponúkne 122% bonus do hodnoty až 50 EUR a k tomu navyše ešte 22 stávkarských bodov. Bonus si môžete uplatniť v kurzových stávkach aj v kasíne. Druhým bonusom je ten vo výške 22% až do výšky 50 eur.

Symbolická 22 sa tak odráža nielen v bonusovej ponuke, ale predovšetkým priamo v názve stávkovej kancelárie. Nechýbajú ani ďalšie pravidelné promoakcie a bonusy, napríklad piatkový Reload bonus až do výšky 50 eur.

Technická podpora

Technická podpora funguje nonstop, reakciu na svoju otázku alebo vyriešenie problému môžete očakávať v krátkom čase, problémy v tomto smere hráči nezaznamenávajú. Zákaznícku podporu zoženiete na emailu alebo prostredníctvom živého chatu. Svoj problém môžete tiež skúsiť vyriešiť vo FAQ. Telefonická podpora dostupná nie je.

Licencia v SR

Pre slovenských hráčov zostáva bohužiaľ ponuka 22bet nedostupná. Stávková kancelária nie je v súčasnej dobe držiteľom licencie, nemôže teda na českom území v odvetví hazardných hier legálne pôsobiť. Medzi ďalšie zakázané krajiny patria teraz v rámci Európy napríklad tiež Francúzsko alebo Holandsko.

Stávková kancelária 22bet
5 (100%) 1 vote