1xbet SK bonus 100%

22bet

22bet stávky 22Bet je jedná z najnovších stávkových kancelárií na trhu. Vznikla v roku 2017 a odvtedy sa dynamicky rozvíja a priťahuje čoraz viac zákazníkov. Tento priaznivý stav je dôsledkom atraktívnych ponúk na štart, a okrem iného má veľmi čitateľnú internetovú stránku, ktorá je potešením pre očí. Pozrite sa, čo nám ešte ponúka 22Bet.

Ponuka stávkovej kancelárie 22Bet

Ponuka tejto stávkovej kancelárie je naozaj obrovská. Je pravda, že pokiaľ ide o množstvo športov, tak nájdete tu to, čo ponúkajú iné web stránky so stávkami, tzn. najpopulárnejšie športy, e-sport, ale 22Bet nám poskytuje možnosť stávkovať ešte nižšie ligy v daných krajinách a okrem iného máte aj možnosť stávkovať kultúrne a politické udalostí a nielen najpopulárnejšie, ktorými sú prezidentské voľby alebo udeľovanie Oscarov, ale aj na účastníkov Let´s Dance v Írsku, resp. týkajúce sa udalosti v nejakom populárnom seriáli.

Hlavnou výhodou stávkovej kancelárie 22Bet je počet stávok dostupných pre daný zápas. V najpopulárnejších futbalových stávkach (Liga majstrov, Majstrovstvá sveta) máte k dispozícii až 1500 rôznych možností. Okrem základných stávok môžete stávkovať aj handicapy, spôsoby skórovania, čas skórovania a mnoho ďalších druhov stávok. Určite každý tu nájde niečo, na čom bude spočívať jeho taktika. V nižších ligách je podobne. Zápasy v Anglickom pohári vám poskytujú viac ako 1000 rôznych možností stávkovania.

22bet registrácia – bonus 100 EUR » »

Pokiaľ ide o stávky live, to situácia tiež vyzerá veľmi dobré. Na stávkovanie sa každodenne sprístupňuje viacero stretnutí. Kurzy sa aktualizujú veľmi rýchlo. Stojí za zmienku fakt, že môžeme stávkovať nielen najdôležitejšie zápasy dňa, ale aj slabšie ligy, ako napr. druhú ruskú ligu.

Kurzy sú tiež rovnako atraktívne. Je pravda, že väčšina z nich zostáva na úrovni ponúkanej inými stávkovými kanceláriami, ale ostatné sú často o niečo lepšie ako ponuka konkurencie.

22Bet – bonusy

Téma, ktorá určite zaujíma všetkých najviac. 22Bet ako každá dôležitá stávková kancelária vám ponúka bonus z prvého vkladu.

BONUS 100 €/$ ZA PRVÝ DEPOZIT NA ŠPORTOVÉ STÁVKY + 22 BET POINTS

Pri vklade prvého depozitu môžete získať bonus vo výške 122% z jeho hodnoty, maximálne až do výšky 100 € / $. Dodatočne získate 22 Bet Points, ktoré môžete použiť aj na neskoršie stávkovanie. Aby suma prešla do našej peňaženky, musíte ju päťkrát otočiť na našich kupónoch obsahujúcich najmenej tri stávky s kurzom 1,40 a viac. Bohužiaľ, máte na to len sedem dní.

BONUS 44% DO € 50/$50 + 22 BET POINTS NA DRUHÝ DEPOZIT NA ŠPORTOVÉ STÁVKY

Ak bonus za prvý vklad nestačí … tak 22Bet ponúka aj bonus za druhý vklad. Môžete získať 44% hodnoty vkladu až do sumy 50 € / $ a okrem iného 22 Bet Points. Ostatné podmienky sú rovnaké ako pre prvý depozit, t.j. spôsob točenia a čas na jeho vykonanie.

BONUS STÁVKOVEJ KANCELÁRII ”PIATKOVÝ RELOAD”

Ak vložíte peniaze v piatok môžete získať bonus vo výške 40% až do sumy 50 € / $. Táto akcia je jednorazová a nemôže byť kombinovaná s inými ponukami. Získaný bonus musí byť otočený trikrát, kde na kupónoch sú tri alebo viac udalostí s minimálnym kurzom 1,40. Máte 24 hodín na otočenie tejto sumy.

Web stránka stávkovej kancelárie

22Bet ponúka svojim klientom veľmi zreteľnú a zároveň jednoduchú web stránku. Stávkari majú dostupné všetky možností a samotné stávkovanie je stále jasnejšie a nespôsobuje nejaké väčšie problémy. Bielo-modrý dizajn stránky nie je namáhavý pre oči a upokojuje.

22Bet- mobilná verzia

22Bet ponúka svojim stávkarom aj responzívnu mobilnú verziu stránky, ktorú môžete používať na smartfónoch a tabletách. V súčasnosti neexistuje žiadna odporúčaná aplikácia, ale napriek tomu je stávkovanie telefónmi dosť intuitívne a rýchle.

Platobné metódy

Je to ďalší veľmi veľký plus tejto stávkovej kancelárie. Počet spôsobov, ako môžete vložiť peniaze, je obrovský. Bankové karty, e-peňaženky, prevody prostredníctvom telefónu, platobné systémy, internetové banky, predplatené karty, kryptomeny a mnoho ďalších. Pravdepodobne neexistuje žiadna stávková kancelária, ktorá by vám umožnila vložiť peniaze viacerými spôsobmi. Peniaze tiež môžete vybrať rôznymi viacerými spôsobmi.

22Bet zhrnutie

22Bet je veľmi dobrá stávková kancelária. Ponuka obrovské množstvo stávok, umožňuje výber peňazí na viacero spôsobov, má čitateľnú stránku a stávkovanie je veľmi intuitívne. Jedinou nevýhodou tejto stávkovej kancelárie je bonusová ponuka, ktorá aj keď je veľmi dobrá, tak vzhľadom na krátky čas na otočenie peňazí je veľmi náročná a vhodná hlavne pre väčších hráčov.

Viac informácii o 22bet:

22bet Magyarország
22bet Nederland
22bet English

22bet
5 (100%) 1 vote