1xbet SK bonus 100%

1xbet – bonusy

1xbet bonusy Vkladový bonus. Získať môžete u 1xbet bonus už v rámci prvého vkladu, a to do výšky až 100%. Limitovaný je však sumou 100 eur. K bonusu je nutná registrácia a prevedenie prvého vkladu. A to vo výške aspoň 10 €. Následne vám bude okamžite pripísaný bonus.

Pripísania vstupného bonusu má však svoje ďalšie podmienky. Tou prvou je skutočnosť, že bonus môže byť pripísaný iba na 1xbet účet, ktorý má plne vyplnený profil. Druhé obmedzenie sa vzťahuje na uvoľnenia bonusu. Podľa súčasných podmienok tak platí, že bonus je potreba pretočiť minimálne 5x v akumulovaných stávkach. Každá akumulovaná stávka by potom mala obsahovať aspoň 3 udalosti, prípadne viac. Aspoň 3 udalosti v akumulátore tiež musia mať kurz 1.40 alebo vyšší. Pretáčanie je zo strany 1xbet.com uznané len vtedy, ak všetky stávky podané v rámci tejto sumy boli spracované.

Ak nesplníte vyššie popísané podmienky, nemôžete si u 1xbet žiadne prostriedky z účtu vybrať. Bonusy či výhry z bonusových prostriedkov budú pokladané za neplatné.

1xbet registrácia – bonus 100 EUR » »
1xbet registrácia – bonus €100 »

1xbet bonus nemožno využívať v kombinácii s akýmkoľvek ďalšími promoakciami a rovnako tak je povolený iba jediný 1xbet bonus na jedného používateľa. Ak by ste sa toto pravidlo pokúšali obísť, vystavujete sa riziku postihu. V krajnom prípade to môže byť až zmazanie vášho účtu a s ním samozrejme prídete aj o všetok zostatok. V prípade, že by ste o bonus záujem nemali, máte právo sa ho samozrejme vopred zriecť.

Pravidelné promoakcie

V súčasnej dobe ponúka stávková kancelária 1xbet širokú ponuku promoakcií, ktoré sa pravidelne obmieňajú. Zaujímavým je napríklad 1xBet bonus, ktorý môžete dostať ako akúsi podporu za sériu prehratých stávok.

Podmienky pre bonus za sériu někoílika prehratých stávok v rade: Prehier musí byť minimálne aspoň 20 po sebe, a to za obdobie 30 dní. Následný bonus sa pohybuje od 100 do 500 dolárov, v závislosti na tom, koľko ste pôvodne stavili. V prípade tohto bonusu je nutné pamätať ešte na to, že ak ste si vybrali akumulované stávky, tak musia byť podané na rôzne športy a rôzne výsledky. Inak na tento bonus strácate nárok.

Nutné je spomenúť, že 1xbet aktuálne neponúka reload bonus a rovnako tak sa nedá začleniť do žiadneho reload vernostného programu.

Bonusové hry

Bonusové hry 1xbet sú tvorené 1xPexesem, ďalej 1xLoterií, 1xTruhlou, 1xTrezorem, Okolo šťastia a Dennou lotérií. Princípom týchto hier je získavanie mimoriadnych výhier, prípadne zbieranie bonusových bodov, pričom platí, že čím viac hráte, tým väčšiu šancu na ich nazbieraní máte.

Denné jackpot v 1xbet casino

Vždy je potrebné sledovať individuálne podmienky ponuky. Tá sa mení denne a je nutné sa pri stávkovani riadiť nastavenými pravidlami. Časovač na webe potom odpočítava, koľko zostáva v daný deň ešte času, než sa opäť úloha pre hráča zmení. V 0:00 MSK sa výhercovi pripíše jackpot a súčasne dôjde k uverejneniu nového zadania. Aj výška výhry bude uvedená na webe. Či ste vyhrali vy konkrétne, na to vám odpovie číslo tiketu, ktoré si nájdete v aktuálnom a predchádzajúcom žrebovaní.

1xbet bonusový kalendár esport

V princípe sa nejedná o stávky na skutočná športové stretnutia, ale na tie virtuálne, nech je to futbal alebo napríklad konské dostihy. Počas daného dňa stávkujete na vybraný konkrétny šport. Cashback sa u bonusového kalendára pohybuje na až 30%.

1xbet – bonusy
5 (100%) 3 votes