1xbet SK bonus 100%

1xbet technická podpora

1xbet technická podpora Ako je na tom 1xbet s technickou podporou? Stávková kancelária ponúka v súčasnosti webové stránky, ktoré sú plne lokalizované do cca 35 svetových jazykov a umožňuje si staviť v niekoľkých desiatkach mien. Ruka v ruke s tým ide aj technická podpora, ktorú poskytujú v niekoľkých desiatkach jazykov. Či je medzi nimi práve ten váš, to zistíte v zozname na stránkach. Tu sú takisto dostupné aj kompletné obchodné podmienky, však nečakajte bohužiaľ ich preklad do všetkých jazykových mutácií. Najlepšie teda je, ak vládnete angličtinou.

Ako konkrétne kontaktovať 1xbet podporu?

E-mail

Prvou možnosťou je kontaktovať kedykoľvek technickú podporu 1xbet e-mailom, a to konkrétne na adrese info-en@1xbet.com. Tá je určená všeobecným otázkam, ďalej poskytuje prevádzkovateľ kontakt na bezpečnostnú službu, a to na adrese security-en@1xbet.com. Ostatné kontakty nie sú určené pre hráčov, ale pre potenciálnych obchodných partnerov a pre zástupcov médií.

1xbet telefón

Môžete sa s otázkami obracať na podporu 1xbet cez telefonickú linku. Je dostupná na telefónnom čísle 8 (800) 555-51-81 a pripomienky zákazníkov sa na nej rieši nonstop.

1xbet registrácia – bonus 100 EUR » »
Chat

Tiež máte možnosť využiť kontakt priamo na webe 1xbet.com, kde s vami prípadné nezrovnalosti bude riešiť zamestanec 1xbet v živom chatu. Môže sa vám však stať, že sa v chate objaví správa, že pracovník je momentálne offline, a to aj v pracovné dni. Potom je na vašom zvážení, či chvíľu počkať, pravdepodobne do niekoľkých málo minút bude podpora opäť dostupná, prípadne využiť namiesto chatu e-mail. Komunikácia cez chat je možná v niekoľkých jazykoch.

Kontaktný formulár

Na webe 1xbet.com nájdete tiež formulár, prostredníctvom ktorého môžete zamestnanca tejto stávkovej kancelárie kontaktovať. Stačí na seba uviesť e-mail pre odpoveď – odpoveď by ste mali dostať najneskôr do 24 hodín.

Sociálne siete

Na sociálnych sieťach samozrejme nemusíte sledovať iba aktuálne novinky zo sveta 1xbet. Facebook a Twitter dávajú priestor aj pre riešenie otázok. Pozor, oba účty sú samozrejme spravované v angličtine.

Pomoc priamo na webe 1xbet.om

Ak by vám nebolo čokoľvek jasné, na 1xbet webových stránkach nájdete pomerne detailné pravidlá ohľadom stávok a stávkovania a takisto aj nápovedu a postupy potrebné pre stiahnutie a inštaláciu mobilnej aplikáce. Všetko je súčasne pre väčšiu názornosť krok po kroku, doplnené obrázkami.

Postupom času stávková kancelária 1xbet začína byť rovnako populárná ako stávková spoločnosť Bet365. Samozrejme, že Bet365 zostáva absolútnym lídrom na mnohých trhoch, avšak ak porovnávameBet365 bonusy a ponuku, zjistíme, že jej Bet365 Magyar nemá o moc väčšiu. Navrhujeme porovnať ponuku s tou, akú má Bet365, po prihlásení sa cez alternatívny odkaz. Bezpochyby Bet365 a 1xbet sú momentálne najlepšie stávkové kancelárie súčasnosti na internete.

1xbet technická podpora
3.8 (75%) 4 votes