1xbet SK bonus 100%

1xbet mobilné stávkovanie

1xbet mobil Mobilné stávkovanie si získava stále výraznejšie obľubu pre svoju dostupnosť. Vďaka rozmachu inteligentných telefónov dnes už väčšina ľudí toto zariadenie pri sebe bežne má, hrať môžete tak kedykoľvek a kdekoľvek. Ako hrať u 1xbet, aké sú výhody mobilného hrania a na čo by ste si mali dať pozor?

Pre zjednodušenie stávkovania pomocou mobilného telefónu ponúka 1xbet aplikácie:

1xbet aplikácie pre Android je určená pre systémy 4.1 a vyššie. Stiahnuť si ju môžete zadarmo rovno na webe prevádzkovateľa, prípadne na Google Play. Inou možnosťou je aplikácia pre chytré telefóny s operačným systémom iOS. Tá je k dispozícii na AppStore. Tu si tiež môžete stiahnuť aplikáciu určenú pre triedenie a nakupovanie promo kódov. Ak máte telefón podporujúci Javu, môžete si tiež stiahnuť z oficiálnych stránok 1x bet aplikáciu určenú pre toto riešenie.

Zároveň pre ľahšie stávkovanie na klasickom počítači možno získať špeciálny softvér. Volá sa 1xWin a podporuje operačný systém Windows, a to konkrétne verzie Xp, Vista, 7, 8 a 10.

1xbet registrácia – bonus 100 EUR » »
Ako sa 1xbet mobilné aplikácia ovláda

Vaše vybrané mobilné zariadenie by malo podporovať možnosť sťahovať z neznámych zdrojov, inak je možné, že sa stiahnutie súboru nepodarí. Ak 1xbet mobil aplikáciu úspešne stiahnete a nainštalujete, pre jej používanie budete potrebovať štandardné prístupové údaje, ktoré ste si na webe zadali pri registrácii. Pre všetky zariadenia vám potom stačí jediný login a heslo. Ďalej už ovládate stávky štandardne tak, ako ste zvyknutí z webu. To znamená, že si v menu vyberiete príslušný šport, zvolíte si svoje tipy, vsadíte a voľbu potvrdíte. Celé prostredie je veľmi intuitívne.

Je mobilná aplikácia nevyhnutná

Pre hranie z mobilného telefónu nie je aplikácia úplnou nutnosťou. Stránky 1xbet ako také sú pre prezeranie z týchto zariadení optimalizované. Hoci sa musíte zmieriť s tým, že je to na úkor dostupnosti niektorých funkcií a trochu okliešteného grafického spracovania. Avšak nespornou výhodou je, že dokáže usporiť objem sťahovaných dát. V okamihu, keď nie ste na wifi a využívate mobilný internet, tak možno jej použitie viac než vrelo odporučiť.

Ako sme už vyššie spomenuli, pre stávkovanie na 1xbet pomocou mobilného telefónu alebo tabletu nie je inštalácia aplikácie vyslovene nutnosťou. Pri prístupe na web 1xbet z týchto zariadení stránky stávkovej kancelárie samy rozpoznajú akú verziu webu ponúknuť, aby celý servis 1xbet bol pre neho čo najlepšie optimalizovaný.

Ak by sa tak nestalo, môžete si aktivovať mobilnú variantu webu aj ručne. V prvom rade si musíte samozrejme pamätať presnú adresu webu. Ďalej už je to pomerne jednoduché, stačí vedieť, že pred adresou je spravidla nutné napísať “m.”.

Vkladanie a výbery peňazí cez mobilný telefón

Možnosť vložiť peniaze prostredníctvom mobilného telefónu na svoj hráčsky účet patrí k úplnému štandardu, ktorý online kasína poskytujú. A výnimkou nie je v tomto smere ani 1xbet – aj tu je tento spôsob vkladu peňazí možný. Všetko funguje na princípe zadania požiadavku, na základe ktorého potom obdržíte sms s autorizačným kódom. Ten vyplníte, odošlite a behom okamihu je dobitie účtu realizované, a to bez ohľadu na to, u ktorého mobilného operátora ste. Buď vám bude čiastka strhnutá z kreditu, prípadne sa táto transakcia započíta do vyúčtovania, ktoré každý mesiac dostávate.

Počítať musíte všeobecne u tohto typu platieb vopred s niekoľkými špecifikami. Tou prvou je fakt, že si tak dobijete iba nižšiu sumu, limit sa pohybuje zhruba okolo 50 €. Naopak výbery týmto spôsobom sa realizovať nedá vôbec. Svoj účet vždy musíte mať previazaný s elektronickou peňaženkou alebo s bankovým účtom. Ďalšou nevýhodou sú pomerne vysoké poplatky. Môžu sa pohybovať až okolo 2 €. Na rozdiel od mnohých iných platobných metód je však vkladanie cez mobilný telefón rýchle. Aj keď teda nesporne má svoje obmedzenia, stále sa jedná o veľmi obľúbenou metódu.

1xbet mobilné stávkovanie
5 (100%) 4 votes